KONST / Litografier / Färglitografi 15206291
nr 1520 6291
Bertil Almlöf
(f. 1930), Sverige
Signerad, numrerad 90/120, daterad -73. Färglitografi, bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 69x87 cm
Bertil Almlöf, svensk målare född i Linköping 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:23:55
5/2 21:45:30